Cockring Met Vibrator - Paars
€ 10,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze paarse ondeugd brengt plezier voor hem en haar! Hij geniet van een langere, hardere erectie terwijl zij meer geniet. De ring is gemaakt van van rekbaar materiaal waardoor hij altijd past. De vibrator zorgt voor extra stimulatie tijdens het dragen waardoor beide partners meer genieten. Daarnaast is de ring voorzien een bolvormig design waardoor het bij elke stoot meer stimulatie geeft dan een gladde cockring.Specificaties
| Artikelnummer | ET450PUR |
| Gewicht | 12 g |
| Bediening | Schuifregelaar |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Clitoris Penis |
| Merk | Easytoys Online |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 11.5x11.5x2 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 8719497663224 |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 5.00 cm |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 1 |
| Binnendiameter | 3.50 cm cm |
| Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Vibratiesterkte | Zachte trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Buitendiameter | 4.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Cockringen
- Voor Koppels Sextoys Cockringen Vibrerende Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Online




