Cock Dock Holle Buttplug
€ 33,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De bijzondere, multifunctionele anaalplug biedt onbeperkte toegang tot de gevoeligste zones van je partner. De holle plug is gemaakt van semi-elastisch materiaal dat tijdens de seks op zijn plaats blijft én de anus wijd open houdt. De anaalplug met penistunnel kan intensief worden gebruikt en brengt enorme sensaties teweeg. De lip van de plug glijdt zacht over de kop van je penis, de ribbels in het centrumdeel zorgen voor een nog aangenamer en dieper gevoel. De Anaalplug met volledig toegankelijke penistunnel maakt langdurige anale avonturen mogelijk, zonder dat het pijn gaat doen. Met dit seksspeeltje kom je samen naar nieuwe hoogtepunten, waarbij je allebei aan je trekken komt. De anaalplug is goed te reinigen in heet water of met een toy-cleaner en gaat lang mee.Specificaties
| Artikelnummer | ad435 |
| Gewicht | 149 g |
| Kleur | Transparant |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Master Series |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Afmeting verpakking | 13x10x9 cm |
| Materiaal | TPE |
| Ean code | 848518009500 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Minimale diameter | 3.00 cm |
| Invoerdiepte | 9.00 cm |
| Lengte | 10.50 cm |
| Maximale diameter | 4.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Binnendiameter | 3.80 cm cm |
| Buitendiameter | 6.40 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Holle Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Master Series






