Clitoris Vibrator Met Tong - Roze
€ 36,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze heerlijke oplegvibrator is speciaal ontworpen voor clitorisstimulatie en heeft een extra sensatie wat aanvoelt als een tong. Plaats de vibrator over de clitoris en ontdek jouw favoriete stand. Het materiaal is van lichaamsveilig siliconen voor een comfortabel gevoel. De vibrator is waterproof en oplaadbaar met de meegeleverde USB-kabel. Reinig na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | TEA052 |
| Gewicht | 124 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Teazers |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8719934017252 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 14.00 cm |
| Maximale diameter | 4.50 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 3 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 60 min |
| Soort mini vibrator | Opleg |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Oplaadtijd | 60 min |
| Lengte oplaadsnoer | 80 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Clitoris Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Teazers






