Chloe Moor Masturbator
€ 14,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Chloe Moor Masturbator is een realistisch uitziende en aanvoelende masturbator en is voorzien van een vagina opening. Deze masturbator is gemaakt van TPR materiaal wat zacht maar stevig aanvoelt. De sleeve is voorzien van ribbels aan de binnenzijde en zorgt voor een intense penis stimulatie. Gebruik een glijmiddel op waterbasis voor een comfortabel gevoel. Na gebruik kun je de masturbator weer makkelijk schoon maken: laat voorzichtig lauwwarm water door de opening stromen en gebruik een antibacteriële zeep of een toycleaner en dep droog met een pluisvrije doek. Laat het materiaal vervolgens goed drogen en berg de masturbator stofvrij op.Specificaties
| Artikelnummer | FWB004 |
| Gewicht | 328 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Friend with Benefits |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 18x8x8 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 8719934001077 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 13.50 cm |
| Flexibel | |
| Binnendiameter | 1.00 cm cm |
| Opening | Vagina |
| Interne structuur | Noppen Ribbels |
| Interne lengte | 13.50 cm |
| Buitendiameter | 6.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Sleeve Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- Friend with Benefits







