Chad Koppel Vibrator
€ 69,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze spannende koppelvibrator zorgt ongetwijfeld voor heel wat uurtjes plezier! Met 30 krachtige vibratiestanden stimuleert hij beide partners. Je kunt hem gebruiken tijdens de penetratie of in het voorspel en hij is makkelijk te bedienen met de afstandbediening. De vibrator wordt gedragen door de vrouw (het korte gedeelte wordt vaginaal ingebracht). Het materiaal is een zacht siliconen en de vibrator is makkelijk op te laden met de bijgeleverde USB-kabel. In de afstandbediening gaan 2 AAA batterijen. Gebruik hem gerust onder de douche want de koppelvibrator is waterproof.Specificaties
| Artikelnummer | BI-014240 |
| Gewicht | 106 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot Prostaat Penis |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 22x10x6.5 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 6959532312409 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.80 cm |
| Lengte | 9.50 cm |
| Maximale diameter | 2.50 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 30 |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar | |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Buitendiameter | 2.50 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Koppel Toys
- Voor Haar Sextoys Koppel Toys Duo Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Koppel Toys
- Voor Hem Sextoys Koppel Toys Duo Vibrators
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Koppel Toys
- Voor Koppels Sextoys Koppel Toys Duo Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love






