Captivate Me Siliconen Anaal Kralen
€ 11,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze zwarte anaal kralen zijn gemaakt van zijdezacht siliconen. De 10 kralen beginnen klein en worden steeds iets groter en zorgen voor intens genot bij iedere bobbel. Het extra lange ontwerp zorgt ervoor dat je nog langer kan genieten terwijl je de kralen weer verwijderd. Het buigzame koord heeft een lus om hem makkelijk te verwijderen. De anaal kralen zijn gemaakt van hypoallergeen materiaal en zijn makkelijk schoon te maken.Specificaties
| Artikelnummer | ae187 |
| Gewicht | 115 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Frisky |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 20x10x4 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 848518016966 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.00 cm |
| Lengte | 34.00 cm |
| Maximale diameter | 2.50 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Gemakkelijk te reinigen | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Anaal Beads
- Erotische Dames
- Merken
- Frisky



