Cala Azul - Blanca Vibrerende Anaal Plug
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van een heerlijke anale stimulatie met de Blanca vibrerende anaalplug uit de Cala Azul collectie! De plug is eenvoudig in te brengen met wat glijmiddel op waterbasis. Ontdek je favoriet uit 10 standen, zelfs in bad, want hij is geheel waterproof! Laad de plug weer op met de meegeleverde USB kabel en reinig na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | CAL006 |
| Gewicht | 70 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Blauw |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Cala Azul |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 11x8x6 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 8719934006324 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 3.00 cm |
| Invoerdiepte | 6.50 cm |
| Lengte | 8.30 cm |
| Maximale diameter | 4.00 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 60 min |
| Oplaadtijd | 55 min |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Vibrerende Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Cala Azul















