BUTTR Hammerhead Anale Dildo – Krachtige Stimulerende Vorm met Sterke Zuignap
BUTTR Hammerhead Anale Dildo – Krachtige Stimulerende Vorm met Sterke Zuignap
€ 39,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Met deze doe je eerst het harde werk! Het breedste deel meet 8,5 cm en zit direct aan de bovenkant van de plug. De afgeronde punt zorgt voor een zo soepel en comfortabel mogelijke inbreng. Je kunt ervoor kiezen om de anale plug tot 20,5 cm in te brengen. Wij raden deze anale plug aan voor ervaren en gevorderde gebruikers, altijd in combinatie met een ruime hoeveelheid anaal glijmiddel voor optimaal comfort.Specificaties
| Artikelnummer | BUTTR024 |
| Gewicht | 1199 g |
| Kleur | Zwart |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | BUTTR |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Zeer groot | |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Lengte | 20.50 cm |
| Maximale diameter | 8.50 cm |
| Structuur | Glad |
| Zuignap | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Grote Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- BUTTR








