BUTTR Explosive Warhead Buttplug – Gevormd voor Intens Plezier & Geavanceerde Spelers
BUTTR Explosive Warhead Buttplug – Gevormd voor Intens Plezier & Geavanceerde Spelers
€ 29,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ontdek grotere genoegens! Deze is geschikt voor anaal en vaginaal gebruik en heeft een indrukwekkende inbrengbare lengte van 25 cm en een maximale diameter van 6,6 cm. Wij raden deze (anale) aan voor meer ervaren gebruikers vanwege de grootte. Gemaakt van PVC, is deze stabiel en stevig. Zijn geribbelde schacht en dynamisch ontwerp zorgen voor maximaal comfort en plezier tijdens het inbrengen. Zorg ervoor dat je voldoende (anaal) glijmiddel gebruikt en geniet van de rit!Specificaties
| Artikelnummer | BUTTR027 |
| Gewicht | 767 g |
| Kleur | Zwart |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | BUTTR |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Lengte | 25.00 cm |
| Maximale diameter | 6.60 cm |
| Structuur | Ribbels |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Anaal Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- BUTTR







