Boners Band Cockring - Grijs
€ 14,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze stoere cockring geef je mannelijke vormen een ruige look, houdt ze in vorm en laat jou aan de lopende band genieten. De ring zorgt ervoor dat de penis meer opzwelt en hierdoor gevoeliger wordt. Jouw hoogtepunt voelde nog nooit zo intens! De penisring is gemaakt van extra zacht, rekbaar materiaal dat fijn is om te dragen en perfect aansluit. Draag de ring tijdens een avond vol uitdaging en spring volledig uit de band!Specificaties
| Artikelnummer | BON005 |
| Gewicht | 68 g |
| Kleur | Grijs |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Boners |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 9x7x7 cm |
| Materiaal | TPE |
| Ean code | 8719497665938 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Ce keurmerk | |
| Flexibel | |
| Binnendiameter | 2.50 cm cm |
| Hoogte | 2.00 cm |
| Stimulatie type | Geen Stimulatie |
| Buitendiameter | 5.50 cm |
| Therapeutisch gebruik | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Siliconen Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Boners






