BLAQ - Digitale Rabbit Vibrator - Zwart
€ 59,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Stap in de toekomst met BLAQ, waar vibrators worden versterkt door een innovatief digitaal scherm! BLAQ begrijpt dat iedereen uniek is. Daarom bieden de vibrators een breed scala aan instellingen zodat je de ideale stimulatie kunt creëren. Pas de snelheid aan, verken verschillende vibratiepatronen en vind je perfecte ritme. De hoogwaardige kwaliteit materialen zijn vervaardigd met de grootste zorg en aandacht voor detail met behulp van premium siliconen. Deze rabbit vibrator is speciaal ontworpen om tegelijkertijd zowel de clitoris als G-spot te stimuleren. Kies je favoriet uit maar liefst 4 snelheden, en 10 verschillende vibratiestanden en patronen. Het siliconen design is waterproof dus neem hem gerust mee in bad of onder de douche. Ontdek een wereld van genot en intimiteit zoals je nog nooit hebt ervaren! BLAQ gelooft in de kracht van technologie om je ervaringen naar een hoger level te tillen. Met het heldere display kun je eenvoudig de gekozen stand aflezen en zien hoelang de accu nog mee gaat zodat je hem op tijd kunt opladen met de meegeleverde magnetische USB-kabel. BLAQ - jouw sleutel tot de ultieme climax!Specificaties
| Artikelnummer | BLQ003 |
| Gewicht | 300 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | BLAQ |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 26x14x6 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 8719934016538 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 22.90 cm |
| Maximale diameter | 3.40 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 14 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 90 min |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Oplaadtijd | 60 min |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators Rabbit Vibrator
- Erotische Dames
- Merken
- BLAQ










