Bathmate Barbarian Power Ring
€ 5,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Bathmate Barbarian Power Ring is een ideale cockring om samen te gebruiken met je Bathmate penispomp. De ring is gemaakt van zacht, glad en erg rekbaar materiaal voor een mooie pasvorm en optimaal draagcomfort. De ring is extra dik voor een goede drukverdeling tijdens het pompen en dragen. Draag hem na het pompen en geniet van een langdurige erectie. Dit product mag niet op platforms (zoals Amazon, BOL) verkocht worden.Specificaties
| Artikelnummer | BM-CR-BA |
| Gewicht | 27 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Bathmate |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 2.5x9.5x14 cm |
| Materiaal | TPE TPR |
| Ean code | 5060140200611 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Travel ready | |
| Flexibel | |
| Binnendiameter | 2.00 cm cm |
| Buitendiameter | 4.70 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Rubberen Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Bathmate




