Backie Vibrerende Buttplug
€ 30,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Backie is een krachtige buttplug die jouw anale seks naar een hoger niveau tilt. Je kunt genieten van 30 vibratiestanden. Dankzij de anatomische vorm wordt de prostaat en het perineum op een fijne manier gestimuleerd. Hij is makkelijk op te laden met de bijgeleverde USB-kabel dus je hebt geen gedoe met batterijen.Specificaties
| Artikelnummer | BI-040029 |
| Gewicht | 112 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Anus Prostaat Perineum |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 19x15x4.5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 6959532316971 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Lengte | 12.50 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Structuur | Glad |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 30 |
| Breedte | 11.50 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Vibrerende Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love





