B Yours Sweet 'N Hard Dildo - Blauw
€ 15,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze dildo valt op tussen de rest dankzij zijn mooie paarse kleur. Daarnaast heeft het een realistische look met sterke aderen en een stevige eikel. De zuignap zal niet zomaar loslaten, want deze zuigt zich gemakkelijk vast aan elk vlak oppervlakte. De dildo is ook geschikt om te gebruiken in combinatie met stap-on harnassen. Nadat je de Sweet 'N Hard dildo hebt gebruikt is hij eenvoudig schoon te maken met toycleaner.
Specificaties
| Artikelnummer | BL-12052 |
| Gewicht | 327 g |
| Kleur | Blauw |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | B Yours |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 12.50x29.70x7.5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 702730698013 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 3.00 cm |
| Invoerdiepte | 19.50 cm |
| Lengte | 22.00 cm |
| Maximale diameter | 4.00 cm |
| Structuur | Aders |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- B Yours


