B Yours Plus - Hard n’ Happy Dildo - Roze
€ 18,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van nieuwe sensaties met de Hard n’ Happy dildo met een realistisch design en ultra zacht gevoel! De dildo heeft een gebogen top om perfect de G-spot en P-spot te stimuleren waardoor hij geschikt is voor zowel vaginale als anale penetratie. Plaats de dildo met de zuignap op een vlakke ondergrond voor handsfree plezier. Deze dildo is ook geschikt voor een strap-on harnas. De Hard n’ Happy is ftalaat-, geur- en latexvrij en is gemaakt van TPE. Reinig de dildo na gebruik met warm water en toycleaner en dep hem droog met een pluisvrije doek.Specificaties
| Artikelnummer | BL-14510 |
| Gewicht | 200 g |
| Kleur | Roze |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina G-spot Prostaat |
| Merk | B Yours |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 819835026716 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Invoerdiepte | 12.70 cm |
| Lengte | 14.00 cm |
| Structuur | Aders |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Breedte | 3.20 cm |
| Balzak | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- B Yours

