Avant - Pride Siliconen Anaal Plug - Ace
€ 27,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van intense anale stimulatie met deze anaal plug uit de Avant Pride collectie van Blush. Het materiaal is van lichaamsveilig siliconen en de plug is anatomisch vormgegeven waardoor je hem comfortabel in kunt brengen. Gebruik voor het behoud van de plug een glijmiddel op waterbasis. Reinig de plug na elk gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BL-88377 |
| Gewicht | 184 g |
| Kleur | Diverse kleuren |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Avant |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 26x12x6 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 819835024309 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 9.50 cm |
| Lengte | 10.80 cm |
| Maximale diameter | 3.20 cm |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Avant



