Automatische Mond Masturbator
€ 39,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze Automatische Mond Masturbator geeft jou een ongekend realistische sensatie. De blowjob simulatie voelt intens en echt aan. De zachte lippen sluiten strak om de schacht, net als echte lippen. Met de afstandsbediening heb je de controle over de verschillende snelheden en vibraties van de masturbator. De dubbele rij pleasure beads gaan automatisch over de penis en geven extra stimulatie. Na gebruik is het verstandig om de masturbator op een stofvrije plek op te bergen en om hem schoon te maken met toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | 0559261 |
| Gewicht | 653 g |
| Bediening | Afstandsbediening met kabel |
| Kleur | Blauw |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Seven Creations |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 26.00x12.00x9.0 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 4890888115844 |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 5.50 cm |
| Lengte | 21.00 cm |
| Maximale diameter | 6.00 cm |
| Vibratietype | Traploze vibraties |
| Opening | Mond |
| Interne structuur | Noppen |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Exclusief |
| Batterij type | C Batterij |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Automatische Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- Seven Creations




