Automatische Masturbator Rotatie en Stoten
€ 156,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze automatische masturbator beschikt over drie heerlijke rotatie snelheden, én beweegt op en neer, allemaal verwerkt in één masturbator! De binnenkant van de masturbator heeft heerlijke sprieten die stimuleren. Via de vier raampjes aan de zijkant van de masturbator kan je alle actie goed in de gaten houden. Zeer opwindend! Deze masturbator heeft een ergonomisch design en ligt lekker in de hand. Met een gebruiksvriendelijk bedieningspaneel, een constante streling en een unieke rotatie optie welke een totaal nieuwe dimensie geeft aan masturbatie. Het voelt alsof je echt op en neer gaat! Breng voor gebruik glijmiddel aan, doe de penis in de masturbator, selecteer de juiste snelheid en laat de masturbator al het werk doen!Specificaties
| Artikelnummer | ae313 |
| Gewicht | 733 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Transparant |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Lovebotz |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 848518018182 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Minimale diameter | 2.00 cm |
| Lengte | 26.00 cm |
| Maximale diameter | 4.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Aantal standen | 3 |
| Opening | Neutraal |
| Interne structuur | Noppen |
| Buitendiameter | 5.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Automatische Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- Lovebotz





