Ascella Vibe Rabbit Vibrator
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ga voor een volledige stimulatie met deze leuke rabbit vibrator uit de EasyToys collectie. Hij heeft twee motoren, een in de top en een in de clitorisstimulator, zodat de vibraties goed verdeeld worden over de hele vibrator. Het schattige konijntje kietelt je clitoris met zijn oortjes, terwijl de gebogen top je G-spot verwent. Kies een van de 10 vibratiessterktes of -patronen en laat de vibraties naar jouw gevoeligste plekjes gaan. Het siliconen materiaal voelt heerlijk zacht en glad aan en zorgt voor een comfortabel gebruik. Na gebruik kun je de vibrator eenvoudig en snel opladen met de bijgeleverde USB-kabel.Specificaties
| Artikelnummer | ET410PNK |
| Gewicht | 240 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | Easytoys - Vibe Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 24x10x4 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 8719497664580 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.00 cm |
| Invoerdiepte | 10.00 cm |
| Lengte | 20.00 cm |
| Maximale diameter | 3.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Oplaadtijd | 150 min |
| Lengte oplaadsnoer | 120 cm |
| Pulsatie | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Siliconen Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Vibe Collection





