Angel 2 Masturbator
€ 57,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Angel is klaar voor jou en al je verlangens! Deze masturbator is compact, zacht en klaar voor actie op elk moment van de dag. De ronde billen staan naar achteren terwijl de zachte, grote schaamlippen je uitdagen. De Angel heeft een smalle opening met vele ribbels en noppen. Ook is er een G-spot geplaatst voor een levensechte sensatie. Angels onderkant is vlak waardoor je haar overal kunt neerleggen voor jullie sexy avontuur!Specificaties
| Artikelnummer | M10-03-20-1 |
| Gewicht | 1360 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Kokos |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 18x18x12 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 8809392180060 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.00 cm |
| Invoerdiepte | 13.00 cm |
| Lengte | 15.00 cm |
| Maximale diameter | 10.00 cm |
| Flexibel | |
| Breedte | 16.00 cm |
| Opening | Vagina |
| Interne structuur | Noppen Ribbels |
| Hoogte | 11.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Kunstvagina
- Erotische Dames
- Merken
- Kokos







