Anal Probe Prostaat Dildo No.2
€ 25,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ervaar een geweldige climax door het stimuleren van de prostaat met deze prostaatdildo. De dildo heeft een gebogen schacht en een semi-realistisch ontwerp met een ronde eikel. De dildo is gemakkelijk in gebruik vanwege de knobbel aan de onderkant, die een goede grip waarborgt. Het siliconen materiaal is buigzaam voor comfortabel gebruik en is gemakkelijk schoon te maken met toycleaner en een schone doek.Specificaties
| Artikelnummer | ET347BLK |
| Gewicht | 252 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina G-spot Prostaat |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 24x10x5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627529379 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.20 cm |
| Invoerdiepte | 15.00 cm |
| Lengte | 21.00 cm |
| Maximale diameter | 4.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Anaal Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection





