Anal Probe Prostaat Dildo No.1
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Liefhebbers van anaal genot kunnen niet zonder een goede prostaatdildo. Deze dildo is speciaal ontworpen voor het masseren van de prostaat en brengt je tot de climax van je dromen. De dildo is buigzaam en past zich aan aan de vorm van je lichaam. Het siliconen materiaal voelt zacht aan op de huid en de gebogen schacht en puntvormige uiteinde zorgen ervoor dat je maximaal genot ervaart.Specificaties
| Artikelnummer | ET349BLK |
| Gewicht | 185 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Prostaat |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 24x10x5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627529393 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.80 cm |
| Invoerdiepte | 17.00 cm |
| Lengte | 20.00 cm |
| Maximale diameter | 3.80 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Anaal Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection





