Anal Adventures Platinum - Vibra Slim Verzwaarde Anaal Plug -Medium
€ 18,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze buttplug is ideaal voor liefhebbers van anaalspeeltjes. De plug heeft een klassiek design en een breed handvat waardoor hij perfect op zijn plek blijft zitten. Het materiaal is van zacht, lichaamsveilig siliconen. Binnenin de plug bevindt zich een bal, welke zorgt voor een unieke sensatie tijdens elke beweging. Maak je plug na elk gebruik eenvoudig weer schoon met lauwwarm water en een toycleaner. Gewicht plug: 95 gramSpecificaties
| Artikelnummer | BL-11875 |
| Gewicht | 220 g |
| Kleur | Zwart |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Anal Adventures |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 819835026419 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 7.60 cm |
| Lengte | 10.20 cm |
| Maximale diameter | 3.80 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Anal Adventures



