Anal Adventures Platinum - Siliconen Anaal Kralen - Large
€ 19,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze zwarte anaalketting is ideaal voor liefhebbers van anaalspeeltjes! De kralen zijn gemaakt van zijdezacht, lichaamsveilig siliconen voor een comfortabel gevoel. Gebruik een glijmiddel op waterbasis en breng ze balletje voor balletje in. Door de ring aan de achterzijde kun je de kralen altijd veilig en snel verwijderen. Maak je toy na elk gebruik weer schoon met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BL-11115 |
| Gewicht | 198 g |
| Kleur | Zwart |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Anal Adventures |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 15x15x8 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 819835026440 |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 2.30 cm |
| Lengte | 40.60 cm |
| Maximale diameter | 3.80 cm |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Anaal Beads
- Erotische Dames
- Merken
- Anal Adventures


