Anal Adventures Platinum - Silicone Rocket Grote Anaal Plug
€ 27,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze grote buttplug is ideaal voor liefhebbers van anaalspeeltjes. De plug heeft ribbels voor extra stimulatie en een stevige, platte voet. Het materiaal is van zacht, lichaamsveilig siliconen. Gebruik een glijmiddel op waterbasis voor extra comfort. Maak je plug na elk gebruik eenvoudig weer schoon met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BL-12345 |
| Gewicht | 364 g |
| Kleur | Zwart |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Anal Adventures |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 819835026426 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 14.60 cm |
| Lengte | 16.50 cm |
| Maximale diameter | 5.10 cm |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Grote Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Anal Adventures


