Anal Adventures Platinum - Anaal Plug Met Kralen - Small
€ 18,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze zwarte anaalplug met kralen is ideaal voor liefhebbers van anaalspeeltjes! De kralen zijn gemaakt van zijdezacht, lichaamsveilig siliconen voor een comfortabel gevoel. Door het brede handvat blijft de plug perfect op zijn plek zitten. Maak je toy na elk gebruik weer schoon met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | BL-10695 |
| Gewicht | 196 g |
| Kleur | Zwart |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Anal Adventures |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 819835025993 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 12.10 cm |
| Lengte | 13.30 cm |
| Maximale diameter | 3.20 cm |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Anal Adventures


