Anal Adventures Platinum - Anaal Plug Met Cockring
€ 18,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze anaal plug met cockring is ideaal voor liefhebbers van anale speeltjes. De anaal plug stimuleert bij elke beweging je prostaat terwijl de cockring zorgt voor een langere en hardere erectie. Hierdoor geniet je langer en intenser van een dubbele stimulatie! Het materiaal is van zijdezacht, lichaamsveilig siliconen voor een comfortabel gevoel. Gebruik een beetje glijmiddel op waterbasis. Maak de plug na gebruik weer eenvoudig schoon met lauwwarm water en een toycleaner. Diameter cockring: 38 mmSpecificaties
| Artikelnummer | BL-11245 |
| Gewicht | 231 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Anus Prostaat Scrotum |
| Merk | Anal Adventures |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 850002870336 |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 10.10 cm |
| Lengte | 20.30 cm |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Prostaat Stimulators
- Erotische Dames
- Merken
- Anal Adventures





