Anal Adventures Matrix - Bionic Plug - Cosmic Copper
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze mooie, doordacht ontworpen, op afstand bedienbare anale rimplug is omhuld in een glinsterende iriserende afwerking. Ontworpen met zijn 5 rijen draaiende anale kralen om de gevoelige zenuwuiteinden in de anus te stimuleren, de P-spot te stimuleren en intense sensaties te bieden die kunnen leiden tot krachtige orgasmes. De toelopende punt maakt inbrenging gemakkelijk, terwijl de brede basis ervoor zorgt dat de plug stevig op zijn plaats blijft.Specificaties
| Artikelnummer | BL-11988 |
| Gewicht | 435 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Bruin |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Anal Adventures |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 10.10 cm |
| Lengte | 14.60 cm |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Rotatie | Variabele rotatiestanden |
| Batterijduur | 45 min |
| Stimulatie type | Vibratie Bewegende Kralen |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Vibrerende Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Anal Adventures








