Alula Vibe Rabbit Vibrator
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ga voor dubbel genot met deze roze rabbit vibrator uit de EasyToys collectie. Deze krachtige vibrator stimuleert tegelijkertijd de G-spot en clitoris met zijn gebogen top en flexibele stimulator. In elk punt is een aparte motoren geplaatst voor een precieze stimulatie. De EasyToys vibrator is voorzien van 10 verschillende vibratie standen die je eenvoudig bedient met de drukknopjes. Na gebruik laad je deze vibrator op met de bijgeleverde USB oplaadkabel.Specificaties
| Artikelnummer | ET408PNK |
| Gewicht | 240 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | Easytoys - Vibe Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 24.00x10.00x4.0 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8719497664603 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.70 cm |
| Invoerdiepte | 11.00 cm |
| Lengte | 20.50 cm |
| Maximale diameter | 3.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Oplaadtijd | 150 min |
| Lengte oplaadsnoer | 77 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Siliconen Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Vibe Collection





