Alexis King Realistische Masturbator
€ 59,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze heerlijke masturbator heeft een realistisch design en heeft zowel een vagina- als een anusopening. De masturbator is gemaakt van TPR materiaal wat zacht maar stevig aanvoelt en snel opwarmt tijdens het gebruik. Beide openingen zijn voorzien van stimulerende ribbels en noppen aan de binnenzijde en zorgen voor een intense penis stimulatie. Gebruik een glijmiddel op waterbasis voor een comfortabel gevoel. Na gebruik kun je de masturbator weer eenvoudig schoon maken: laat voorzichtig lauwwarm water door de openingen stromen en gebruik een toycleaner. Laat het materiaal goed drogen alvorens je het opbergt, dep de buitenzijde eventueel droog met een pluisvrije doek.Specificaties
| Artikelnummer | FWB016 |
| Gewicht | 3300 g |
| Kleur | Bruin |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Friend with Benefits |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 42x30x14 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 8719934007864 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Lengte | 22.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Breedte | 26.50 cm |
| Opening | Vagina Anus |
| Interne structuur | Noppen Ribbels |
| Hoogte | 12.00 cm |
| Interne lengte | 16.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Mega Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- Friend with Benefits












