Aldrich Koppelvibrator
€ 81,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Aldrich vibrator is speciaal voor koppels! Hij is aan de ene zijde in te brengen en aan de andere kant ligt de vibrator tegen de clitoris. Het zijdezachte materiaal voelt zowel voor hem en haar fijn aan tijdens het gebruik. In totaal heeft de Aldrich Koppelvibrator 12 vibratie functies en is hij waterproof. Ook is de vibrator oplaadbaar met een USB-kabel en gemakkelijk te bedienen met de meegeleverde afstandsbediening.Specificaties
| Artikelnummer | BI-014430 |
| Gewicht | 80 g |
| Bediening | Pushbutton Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Paars |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 20x10.5x5.3 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 6959532317947 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.80 cm |
| Invoerdiepte | 9.00 cm |
| Lengte | 9.50 cm |
| Maximale diameter | 2.60 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 12 |
| Koppels: Hem + Haar | |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterij nodig: | Exclusief |
| Batterij type | AAA Batterijen |
| Lengte oplaadsnoer | 90 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Koppel Toys
- Voor Haar Sextoys Koppel Toys Duo Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Koppel Toys
- Voor Hem Sextoys Koppel Toys Duo Vibrators
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Koppel Toys
- Voor Koppels Sextoys Koppel Toys Duo Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love






