AirDoll Lindsay Blohan
€ 36,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
"Doe niet alsof je me niet wilt, neem me zoals in de films!" Lindsay is een wulpse levensgrote pop met grote borsten. Lindsay heeft een vaginale opening en een mondopening omlijnd door haar grote rode lippen. Haar curvy lichaam is helemaal van jou!Specificaties
| Artikelnummer | AD004 |
| Gewicht | 450 g |
| Kleur | Beige |
| Merk | AirDoll |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Afmeting verpakking | 26.50x19.00x6.5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 8719934017962 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 15.00 cm |
| Flexibel | |
| Opening | Vagina Mond |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Opblaaspoppen
- Erotische Dames
- Merken
- AirDoll



