Addiction - Party Marty Confetti Dildo - 18 cm
€ 39,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze dildo komt uit de Addiction collectie en heeft een print van confetti en een realistische textuur. De geaderde schacht en balzak zorgen voor extra stimulatie. Het materiaal is van lichaamsveilig siliconen voor een comfortabel gevoel. Plaats hem op elk gewenst glad of plat oppervlak met de sterke zuignap of gebruik hem op een strap-on harnas. Maak de dildo na gebruik weer schoon met lauwwarm water en een antibacteriële zeep of een toycleaner en dep hem droog met een pluisvrije doek. Als bonus vind je in de verpakking een PowerBullet vibrator! Deze vibrator is compact van formaat en heeft 3 krachtige vibratie standen.Specificaties
| Artikelnummer | 87537 |
| Gewicht | 431 g |
| Kleur | Diverse kleuren |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Addiction |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 8x16x30 cm |
| Materiaal | 100% Siliconen |
| Ean code | 677613875372 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 3.80 cm |
| Invoerdiepte | 13.00 cm |
| Lengte | 18.00 cm |
| Maximale diameter | 3.80 cm |
| Structuur | Aders |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Balzak | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Dildo's met zuignap
- Erotische Dames
- Merken
- Addiction





