Abner Vibrerend Eitje met App Bediening
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van het hands-free genot waar je naar op zoek bent met het Abner Vibrerend Eitje. Dit eitje is zowel te gebruiken met als zonder smartphone app, maar je haalt er echt alles uit als je de app wel gebruikt. Het eitje is perfect tijdens het voorspel of voor gebruikt tijdens het diner. Dit eitje is usb-oplaadbaar en eenvoudig schoon te maken na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | BI-014362HP |
| Gewicht | 185 g |
| Bediening | Pushbutton Smartphone App |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Vagina |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 13.00x10.00x5.0 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 6959532316339 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 7.50 cm |
| Maximale diameter | 3.30 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 12 |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar | |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Gemakkelijk te reinigen | |
| Trekkoord | |
| Favoriet van | Mirthe |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Favoriet van...
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vagina Toys
- Voor Haar Sextoys Vagina Toys Vibrerende Eitjes
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Erotische Dames
- Wishlist van Mirthe
- Merken
- Pretty Love









